Головна » 2016 » Січень » 27 » Новорічно-різдвяне свято у нашій школі
18:30
Новорічно-різдвяне свято у нашій школі

 

НОВИЙ РІК - це одне з найбільш таємничих, урочистих і «родинних» свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Очікують дива не тільки діти, але й дорослі, навіть якщо вони ззовні серйозні .

Напередодні свята завжди охоплює дивне відчуття, наче має статися щось радісне та чарівне. Усюди святкова атмосфера, усі готуються до свята: вибирають красиві ялинки, купують різні фрукти, солодощі, готують подарунки для близьких.

Новорічний настрій не минув і нашу школу. Учні 7-их класів підготували виставу «Новий рік чекає на порозі». Роль головної героїні свята - Баби Яги, незрівняної суперкрасуні, переможниці номінації «Міс капосниця-2015», лауреата конкурсу «Безголосся-2015», виконала Рокошевська Марта. Ведучими свята були: Привіс Олександр та Гулик Ярина.

На свято завітала Провидиця Ліліана, яка напророчила присутнім у залі щасливу долю. Свято хотіли зіпсувати Баба Яга, Чортик, роль якого виконав Форліта Юрій, Снігова Королева (Попович Валерія). Та врятував свято Новий рік (Марків Назарій), який прогнав капосників, і побажав усім присутнім щастя, радості та миру. Також на святі своїм співом звеселяли Рак Марта, Стадник Емма та ансамбль « Сузір’я».

А різдвяний настрій створили учасники «Вертепного дійства». Ведучими якого були: Конова Каріна та Будка Христина, роль воїнів зіграли Хомик Іван та Кулинич Олег, роль ангела – Мандюк Оксана.

Новорічно-різдвяне свято подарувало багато позитивних емоції та хороший настрій.

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 251 | Додав: Leonid