Головна » 2015 » Травень » 25 » Не склали ЗНО? Вступайте до коледжу
17:48
Не склали ЗНО? Вступайте до коледжу

13 травня на інформаційних сторінках учасників ЗНО з’явилися результати тестування з української мови та літератури. Для більшості отримані бали стали першим успішним кроком у подоланні складного шляху випробувань. Але частина абітурієнтів з сумом дізналися, що не склали тест. А отже, продовження оцінювання з інших предметів неможливе. Без результатів тестування з української мови та літератури не можна вступити до жодного українського університету.

То що ж виходить – до наступного року забути про навчання у виші? Якщо ваше бажання стати студентом вже цього року дуже велике і ви готові наполегливо працювати над собою, ви можете скористатися можливістю вступу на 1 курс Коледжу економіки, права та інформаційних технологій за результатами іспитів.

Звичайно, у такому разі ви вступатимете на основі свідоцтва про базову середню освіту і вчитиметеся на рік більше, ніж вступники з повною середньою освітою. Проте, після закінчення коледжу, ви зможете продовжити здобуття освіти на другому чи третьому курсі університету. Дуже важливо й те, що навчання на першому курсі коледжу допоможе позбавитися прогалин у знаннях, які, власне, й могли завадити вам успішно скласти перший тест ЗНО.

Можливість стати студентами коледжу матимуть і абітурієнти, які пройшли випробування з української мови та літератури, проте не здолають тестування з якогось іншого предмета. Для вступу на другий курс коледжу потрібні результати ЗНО лише з двох предметів (один з них – українська мова та література), і це може стати виходом для тих, хто з якихось причин не склав один з тестів.

Більше інформації про можливість вступу у коледж для вступників з повною середньою освітою можна дізнатися під час Дня відкритих дверей в Університеті «КРОК» і Коледжі економіки, права та інформаційних технологій, що відбудеться 6-го червня. Детальніше про захід – на сайті «КРОКу» і за телефонами (044) 455-57-57, 455-57-07.

Категорія: Вища освіта | Переглядів: 196 | Додав: Leonid