Головна » 2018 » Лютий » 6 » Навчіть дітей вирішувати ці 3 завдання
16:31
Навчіть дітей вирішувати ці 3 завдання

Мене періодично запитують, як я ставлюся до виховання дітей і що я вважаю правильним.

Я виходжу з того, в чому мета виховання і основне завдання, і звідси вже йдуть способи і методи.

Мета виховання – навчити людину вирішувати три завдання

  • як регулювати свої емоції і потреби самостійно, а не за допомогою інших людей

  • як забезпечити себе і свої потреби самостійно, а не за допомогою інших людей

  • як реалізуватися в соціумі самостійно, а не за допомогою інших людей

Це все. Все інше – лірика, яка не може замінити ці три завдання, оскільки, якщо ви народили дитя, ви відповідальні за те, щоб воно навчилося ці три завдання вирішувати.

Багато батьків зіпсовані ідеєю рівності зі своїми дітьми.

Я вважаю цю ідею небезпечною для життя і для психіки дітей.

Тому що

реальне рівність настає разом з рівністю можливостей, забезпечених власною працею.

І якщо ваша дитина цього не усвідомлює, вона приречена на постійні соціальні невдачі.

Тільки факт нерівності здатний мотивувати на розвиток навичок. До тих пір, поки ваша дитина вважає, що вона вам рівня, у неї немає необхідності ворушити дупою, щоб вчитися вирішувати всі ці три завдання.

Батьки дітям не рівні до тих пір, поки діти не вирішують всі ці три завдання самостійно. І навіть після цього нерівність все одно зберігається, якщо батьки продовжують рости і розвиватися, оскільки мудрість зворотного ходу не має, і думка таких батьків буде завжди мати більшу вагу, ніж думка самої розумної дитини.

Відсутність поваги до досвіду і мудрості людини, яка має більше, ніж ви можливості, уміння і кваліфікацію – це хамство, яке, в результаті, є першою причиною низки граблів на шляху у немовляти, який вирішив, що він УЖЕ дорівнює тим, кому він реально не дорівнює.

Ідея рівності розбещує і насаджує ілюзії у дітей, що вони мають ті ж повноваження, що і батьки, не маючи на ці повноваження тих же підстав. Це маячня.

До 21 року ваше дитя повинне засвоїти кілька простих правил:

1. Їй ніхто нічого не винен.

2. Правила встановлює той, хто платить.

3. Унікальність і геніальність – це підстави для розвитку ПВВ (почуття власної важливості, гордині), в реальному житті ці якості не мають ніякої ваги.

4. Реальну вагу людині надає його вміння – вибудовувати соціальні взаємодії і продавати свої продукти і послуги. Це вміння, які дають реальні результати у вигляді повної фінансової та психологічної свободи і незалежності від інших людей.

5. Спроби спілкуватися на рівних з тим, хто платить за неї і вирішує її проблеми – це хамство. Хочеш встановлювати свої правила – плати.

6. Для того, щоб інші люди поважали її межі, смаки і потреби, вона повина це заслужити своїм внеском у спільну справу і загальний котел. Авторитет з неба не падає.

7. Розвиток відбувається швидше за все в тих умовах, які є прямо зараз. Ідеальні умови призводять до деградації, а не до розвитку, і якщо вона хоче швидко стати магом власної реальності – вона повинна прийняти умови гри такими, якими вони є прямо зараз з усіма обмеженнями та проблемами.

Автор: Ніна Рубштейн

 

 

Категорія: Психолог | Переглядів: 317 | Додав: Leonid