Головна » 2013 » Грудень » 17 » Насильство в сім'ї - це одна з найбільш поширених у світі форм порушення прав людини
12:51
Насильство в сім'ї - це одна з найбільш поширених у світі форм порушення прав людини
Насильство в сім'ї - це одна з найбільш поширених у світі форм порушення прав людини.

Проблема сімейного насильства надзвичайно важлива пе­редусім тому, що сім'я є основою суспільства і повинна перебу­вати під особливим захистом держави. Насильство й жорстокість у сім'ї не лише руйнують гармонію і злагоду в ній, а й виступа­ють однією з передумов злочинності в суспільстві загалом.

10 грудня 2013 року у СЗШ І-ІІІ ступенів з ініціативи соціального педагога Юзюк С.В. та практичного психолога Павлусь Л.М. відбулася зустріч учнів 10–11 класів з головним спеціалістом Служби у справах дітей РДА Куп’як Оксаною Степанівною.

Вона наголосила, що насильство в сім’ї – це не тільки побиття чи нанесення фізичних травм. Психологічний тиск та знущання, примус до небажаних сексуальних дій, позбавлення їжі, майна чи коштів – також є формами домашнього насильства. І чим більше про це будуть говорити, обговорювати шляхи вирішення цієї болючої проблеми, тим вищі шанси в решті-решт змінити ставлення в суспільстві до проблеми насилля, підвищити психологічну культуру в цілому та змінити на краще власне життя.

Перегляд фільмів «Насильство в сім’ї», «Стоп насильству» спонукав задуматись над тим, як варто чинити, щоб не опинитися ні в ролі жертви, ні в ролі агресора.
Ким ви будете, яку сходинку займете  в суспільстві і як складеться ваше життя залежить тільки від вас!
Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 245 | Додав: Leonid