Головна » 2014 » Листопад » 21 » Наша Марта на конкурсі «Дитяче Євробачення-2014»
16:00
Наша Марта на конкурсі «Дитяче Євробачення-2014»

« З нами співає небо , люба Україна , земля єдина ...» - про це почув весь світ.

15 листопада 2014 р. на  Мальті відбувся  фінал  пісенного  конкурсу «Євробачення 2014».

Українське тріо "Sympho-Nick" у складі : Марта Рак (м.Новояворівськ , 13 років) -  на фотографії перша справа ,  Софія Куценко (м.Харків   , 11 років)  ,  Амалія Кримська  ( м. Сімферополь , 11 років)  виконало   пісню українською мовою "Прийде весна" .

Результат - шосте  місце. 

При цьому наші учасниці обійшли Білорусь, Нідерланди, Кіпр, Сербію, Грузію, Словенію, Швецію, Чорногорію, Сан-Марино і Хорватію , подарувавши глядачам цілого світу  частинку щирої української душі. Ми в черговий раз переконуємось , що наша  Яворівщина – багата талантами. Рак Марта навчається у 8-А класі Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

Марта наполеглива  і цілеспрямована , має не тільки прекрасні артистичні   дані і успішно розвиває їх ,  але і на  «відмінно»  навчається у  школі (перша по рейтингу в класі) , здобуває призові місця у районних конкурсах і предметних олімпіадах. 

Педагогічний та учнівський колективи  Новояворівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 щиро вітають  Марту  із  значним  здобутком   і бажають творчих успіхів у майбутньому!

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 309 | Додав: Leonid