Головна » 2014 » Травень » 11 » Найрідніший янгол
21:42
Найрідніший янгол

8 травня в актовому залі СЗШ №3 було багатолюдно… У нашій школі відбувся святковий концерт «Найрідніший янгол», присвячений Дню матері, який відзначається в Україні у другу неділю травня. 

Діючими особами і виконавцями концертної програми стали учні 6 – А класу під керівництвом Осовської Лади Вікторівни (головний сценарист і режисер дійства).

Хочеться особисто відзначити кожного учасника цього свята: ведучих програми (Афанасьєва і Очич Марічки); художнє виконання гуморесок (Стадницька Яна і Чапельська Оля «Бабусина помічниця», Москалюк Аліна і Женчур Марійка «Заметушечка», Осецький Андрій, Романик Василь і Шипка Орест «Про пам’ять», Телиця Андрій «Футболісти»); сценки – стеми «Світланда» (Хандога Марічка і Коцур Таня), «Мамине свято» (Опалінський Павло і Шипка Орест), «Урок у свистках» (Афанасьєва М., Стадницька Я., Опалінський П., Женчур М., Москалюк А., Глова О., Шипка О.); авторський вірш Афанасьєвої М.; виконання пісень (Чапельська Оля і Коцур Таня); танці «Ужастік» (14 виконавців) і «Ляльки» (3 виконавців); художнє читання віршів (Мруць Христина, Митка Христина, Пастух Андрій, Кухарчишин Віка, Дусик Аліна, Манько Уляна, Мальчин Андріана та ін..).

Шестикласники дууууже хвилювалися, але зуміли подолати страх перед сценою і публікою завдяки підтримці «найрідніших янголів»: мам, бабусь, мам – вчителів, які були запрошені на святковий концерт.

Хочеться подякувати учням нашої школи і шестикласникам і старшокласникам, які і сміхом, і аплодисментами підтримували наших виконавців.

Також висловлюємо щиру подяку вчительці музики Наталії Василівні за допомогу у проведенні заходу. Завершилось свято виконанням пісні «Многая літа».

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 840 | Додав: Leonid