Головна » 2013 » Листопад » 7 » Молодь за здоровий спосіб життя
12:26
Молодь за здоровий спосіб життя

 «Ми – молоді, завзяті і кмітливі. Ми сповнені сил та енергії. У нас багато мрій, бажань, планів на майбутнє. Щодня ми пізнаємо життя, відкриваємо для себе світ. Ми прагнемо все спробувати, усе зрозуміти і бути зрозумілими. Ми рухаємось вперед, наближаючи своє майбутнє. Ми мріємо про успіх, кохання і щастя, бо ми- молоді!»
   Уже сьогодні ми тримаємо у власних  руках  своє майбутнє. І лише ми самі відповідальні за нього. Уже від нас- сьогоднішніх  і від наших рішень залежить, якими ми будемо.
   З кожним роком усе більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження  і зміцнення свого здоров’я. Адже здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері до можливостей прагнути і досягати, вимріювати і здійснювати, розвивати себе, встановлювати орієнтири майбутнього», - такими словами розпочалася лінійка на тему «Відаємо перевагу здоровому способу життя», яку підготували учні 11-В класу під керівництвом  класного керівника Барилюк  Ольги Олександрівни.
  З метою формування в школярів свідомого ставлення до власних вчинків, свого здоров’я інших людей, як найвищої цінності у СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Новояворівська, був проведений тиждень «Здорового способу життя».
 Класні керівники5-11 класів провели зі своїми вихованцями години спілкування на тему: «Майбутнє без СНІДУ». Багато вражень та ємоцій отримали учні від перегляду фільму «Правда про наркотики»
«Молодь за здоровий спосіб життя», - таку назву мала виставка дитячих малюнків, яку підготували практичний психолог Павлусь Л.М. Та вчитель основ здоров’я Гамулець С.Є.

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 203 | Додав: Leonid