Головна » 2016 » Листопад » 11 » «Моя хресна хода в далекий Сибір пролягла…». Захід присвячений 77-ій річниці вивозу в Сибір.
08:41
«Моя хресна хода в далекий Сибір пролягла…». Захід присвячений 77-ій річниці вивозу в Сибір.

Барандій К.С.

16 жовтня 2016 року в ПК «Кристал» був проведений виховний захід «Моя хресна хода в далекий Сибір пролягла…», присвячений нашим краянам, яких було депортовано в Сибір московськими катами у 1939-1950 роках.
 

Метою заходу було: воскресити в пам’яті старшого покоління спогади про жахливі події для нашого народу та донести до молодого покоління усю правду про ті страшні часи.  Організувала та провела такий важливий захід Станкевич Ірина Василівна, голова спілки репресованих.

На пам’ятний захід були запрошені реприсовані, які розповіли про свою важку долю та про долю своїх рідних, перебуваючи в Сибірі. Слова цих мужніх людей, які пройшли численні  випробування, не залишили байдужими нікого із присутніх. Учні нашої школи активно долучилися до участі у цьому заході. Ведучими заходу були: Марта Рак та Дмитришин Артур, які неодноразово виступали на великій сцені.

Емоційно декламували вірші  учениці 8-Д класу: Бутка Христина, Павлусь Тетяна, Конова Каріна; другокласники: Юрас Христина, Хвостик Андріана, Дмитрук Олена, Чепіль Вероніка; шестикласники: Фульмис Софія, Фульмис Мирослава, Муравель Максим.

Показали свою акторську майстерність: Горланов Юрій, Демідов Андрій, роль Берії  бездоганно зіграв Хлян Богдан. За монтаж документального відео відповідальним був Боднар Олег.
Захід справив велике враження на усіх присутніх.

Відгук учасниці заходу та внучки репресованих  Павлусь Ганни:

Дивлячись на людей, які пройшли повз всі тортури, слухаючи їхні розповіді, сльози навертаються на очі. Я дякую Богу за те, що він зберіг життя людей і вони мають змогу нам розказати про свою долю та про долі людей, що загинули під час депортації в Сибір.

Такий захід є дуже актуальний у теперішній час, адже важливо згадати минуле, коли московські кати мучили, знущалися та страчували наших предків без жодних вагань. Ще раз, висловлю велику подяку організаторам цієї зустрічі та всім тим, хто брав участь у підготовці цього заходу.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 196 | Додав: Leonid