Головна » 2013 » Грудень » 19 » МК учителів гуманітарних наук на тему: «Шляхи підвищення ефективності уроку та якості знань учнів»
11:15
МК учителів гуманітарних наук на тему: «Шляхи підвищення ефективності уроку та якості знань учнів»

Основою успішної роботи вчителів гуманітарних наук є невичерпний творчий потенціал учителів, які з радістю діляться своїм педагогічним досвідом з колегами.

11 грудня 2013 року було проведено друге засідання МК учителів гуманітарних наук на тему: «Шляхи підвищення ефективності уроку та якості знань учнів».

Форма проведення: методична дискусійна панорама.
Було розглянуто і обговорено такі питання:«Розвиток комунікативних умінь і навичок педагогів-щабель до розвитку цих навичок у вихованців. (Заслухали доповідь вчителів-словесників Хом’як Т.М. ( з досвіду роботи) та Ванцури М.В.)

«Педагогічні інновації на уроках. Роль ігрових та інтерактивних технологій у формуванні читацьких інтересів учнів 5-7 класів.
Своїми думками щодо цієї теми поділились вчителі української мови та літератури Дусик О.Р. (НВК «СЗШ І-ІІ ст.. с. Мужиловичі – ДНЗ) та Турко С.М. (СЗШ І-ІІІ ст.. №3 м. Новояворівська)

«Розвиток творчих задатків та літературних обдарувань на уроках та в позаурочний час. (Доповідь підготувала Харамбура Г.С.)

«Використання кращих зразків «української перекладацької школи» при компаративному аналізі текстів на уроках /Доповідь – Грицунь Л.М.)

Також було відвідано відкриті уроки української мови та літератури, які провели Жаборт Я.М. та Васильовська С.І.
Вчитель Васильовська С.І. провела урок у 7-Г класі. Тема уроку: Безособові форми на –но, -то. Уживання в мовленні безособових форм на –но, -то». Форма проведення надзвичайно цікава: ток-шок.

Учитель Жаборт Я.М. учнів 6-Б класу повела стежками у світ добра. (за оповіданням С.Черкасенка «Маленький горбань»)

Діти активно працювали, інсценізували, ділилися власними думками.

 

 

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 444 | Додав: Leonid