Головна » 2015 » Березень » 10 » Майдан
10:15
Майдан

Вже  рік  це триває...

 Учні школи всіляко намагаються підтримати наших захисників: малюють малюнки, пишуть листи,  роблять плакати, виготовляють обереги. Лідери учнівського самоврядування та учні 9-В класу влаштували акцію на головній площі міста на підтримку воїнів. «Ви наші Ангели Хоронителі», «Поки  Ви  нас охороняєте, ми можемо спати спокійно», «Низький уклін, Вам! Дякуємо, Вам, за те, що ми живі»- такими словами учні виславилм щиру вдячність солдатам за їхню мужнісь та відважніть.

 До відзначння річниці Майдану 23 лютого 2015 року у нашій школі була проведена загальношкільна лінійка-реквієм, яку підготували учні 7-Д класу під керівництвом класного керівника Мудрої-Король Г.В. Учні  6-11 класів переглянули відеоматеріали про Революцію Гідності, із  болем в серці та сьозами на очах усі пригадали  ті події, з чого все починалося, і  яке  жахливе  продовження цьому, з численними втратами. Героїв Небесої Сотні, які загинули на Майданні та в місцях бойових дій, вшанували хвилиною мовчання та молитвою «Отче наш».

Свої переживання з приводу теперішніх подій, вклала у поєтичні рядки Шпаковська Діана, учениця 9-В класу, яка присвятила свій вірш «Вже  рік  це триває» до відзначння річниці Майдану.

 

Настала  війна, стріляють гармати

В Україні біда, померають солдати

Вже рік це тривє, героїв багато,

І безліч дітей не скажуть вже «ТАТО»

 

Його везуть в труні, усі ридають

Люди голосять: «ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!»

Плакала мати, плакали діти

Звичайно, немає чому тут радіти...

 

А нам всім потрібно молитися Богу,

Щоб показав Він героям єдину дорогу,

Щоб все мирно закінчилось у нас там на Сході,

І солдати вернулись живі і здорові.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 167 | Додав: Leonid