Головна » 2017 » Квітень » 3 » Літературно-мистецький захід «Шевченкові слова завжди у наших серцях»
08:48
Літературно-мистецький захід «Шевченкові слова завжди у наших серцях»

 

Юнко Н.А.

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі український народ ніби об'єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень.

З метою розвивати навички читання віршів напам’ять та виховувати інтерес і повагу до рідної мови  та глибоку шану до славного сина України, 9 березня 2017 року лідери учнівського самоврядування Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 провели літературно-мистецький захід «Шевченкові слова завжди у наших серцях».

На святі старшокласники: Марта Рак, Лоретта Чугаєвська, Владислав Брода, Юлія Біляк, Валерія Попович, Анастасія Павлишин, Юлія та Олена Рак, Ганна Павлусь, Віталія Хабак декламували поезію Великого Тараса, намагались емоційно передати ті переживання поета, які тривожили його серце та душу.

Ожило його полум'яне слово у піснях та думах, які виконали Юлія, Олена, Марта Рак та  Вероніка Кучма. Виступ доповнював цікавими біографічними відомостями про Т.Г.Шевченка ведучий заходу Малець Денис.

Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Кобзаря оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ,  свою Україну.

Виступ дуже сподобався усім присутнім і викликав позитивні емоції. Щира подяка лідерам учнівського самоврядування за організацію та проведення такого цікавого і повчального заходу. Молодці!

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 253 | Додав: Leonid