Головна » 2016 » Листопад » 29 » Лінійка- реквієм присвячена Дню пам’яті жертвам Голодомору
15:27
Лінійка- реквієм присвячена Дню пам’яті жертвам Голодомору

Барандій К.С.

1933-й рік... Найчорніший час між чорними часами в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю народу найродючішої землі.

Як сталося, що без стихії, без засухи, без війни в самому центрі цивілізованої Європи - в Україні, яка незадовго перед цим була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу мільйони людей? Що це було?  Ці питання протягом десятиліть тривожили світову громадськість. Зараз ми знаємо, як це сталося і що це було. Це був більшовицький геноцид! Це була безкровна, людоморна війна тоталітарної системи проти українського народу.

Їм - неоплаканим і невідспіваним, їм - похованим у спільних могильниках. Похованим без труни й молитви, позбавленим могили й шани -25 листопада 2016 року в актовій залі школи для старшокласників, було проведено  лінійку-реквієм присвячена пам’яті жертвам  Голодомору .

Метою якої було: сприяти поверненню історичної пам’яті про голодомор 1932 – 1933 років; формувати в учнів повагу до подій тих часів; виховувати почуття співпереживання, поваги до минулого України; не забувати багатостраждальної історії нашого народу; допомогти учням глибше усвідомити значення історичної спадщини про Голодомор     1932 – 1933 років.

Наприкінці тематичної лінійки усі присутні пом’янули хвилиною мовчання,  тих великомучеників нашої сумної історії.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 216 | Додав: Leonid