Головна » 2016 » Вересень » 26 » Квітковий вернісаж
11:58
Квітковий вернісаж

Барандій К.С.

Так швидко і, здається, непомітно настала осінь. Вона прикрасила весь світ айстрами та чорнобривцями, позолотила листя на деревах і кущах. Все навколо наповнене неповторною осінньою атмосферою, скрізь панує  різнобарвність і краса.

З метою навчити учнів глибше розуміти природу, бачити та знаходити прекрасні та неповторні її барви, втілювати свої думки, мрії, бажання у спеціально підібрані квіти  20 вересня 2016 року в нашій школі проходила виставка-огляд «Квітковий вернісаж». Розмаїття експонатів приваблювало око глядача. Всі  вироби були яскраві, цікаві і неповторні, вражали  своєю оригінальністю та технікою виконання. Патріотичний дух відчувався  у роботах, які виконали учні 7-Г «Ні війні!», учні 7-Б «Україна є і буде!», «Схід і Захід одного сонця»- робота учнів 8-Д класу.

Активну участь взяли майже усі класи школи. Навіть, журі розгубились при оцінюванні виробів, тому й вирішили оцінити за номінаціями: Композиція «Казка в осінньому лісі», виконала Лещишин Юлія, учениця 4-Гкласу; Композиція «В гостях у Солохи», колективна робота учнів 7-Г класу; Флористика «Декоративне дерево», виконала Стадник Емма, учениця 7-Д класу; Флористика «Осінній букет», виконав Варениця Максим, учень 5-В клаcу; Аранжування «Боже Великий Єдиний», виконала Підлужна Діана, учениця 5-Д класу; Аранжування «Тризуб», виконала Чума Вікторія,учениця 7-Е класу.  Дані роботи відібрані для участі в районній та обласній виставці-огляді «Квітковий вернісаж».

 Хочеться усім учням та класним керівникам  подякувати за те, що не пошкодували свого часу, доклали чимало зусиль, проявили фантазію.

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 276 | Додав: Leonid