Головна » 2014 » Листопад » 5 » Козацькому роду нема переводу
09:32
Козацькому роду нема переводу

17 жовтня 2014 року у Новояворівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3 відбулося традиційне свято «Козацькі забави».У заході брали участь школярі 6-7-8 класів, а з числа старшокласників та класних керівників було організовано шефство над куренями.

Свято розпочалося з урочистого відкриття. Козацькі куренні вишикувались на подвір’ї біля школи і з нетерпінням чекали проведення забав. Під звуки козацького маршу «Гей,там на горі Січ іде» вийшли козаки: Швець Віталій, Шавало Юрій, Чапляк Денис та курінний отаман (Пелиньо Павло), писар (Цидуляк Олег)- учні 9-А класу, які на деякий час, заочно перенесли усіх присутніх у далеке минуле нашої України, у період Козаччини, та наголосили на тому, що козацька мати ще не вмерла і не вмре . Після цих слів прозвучав Гімн України.

Далі курінний отаман оголосив розпочати козацький переклик і кожен курінь говорив свою назву та девіз, після чого сотники 6-7-8 куренів (Микитюк Олексій, Гриник Максим, Баглай Максим) рапортували отаману, а курінний отаман рапортував кошовому отаману (вчителю фізичного виховання Панчишин Є.С.). З прохання про дозвіл розпочати Козацькі забави звернувся кошовий отаман до гетьмана (директора школи В.М. Гірки).

Володимир Миколайович привітав усіх з початком Козацьких забав і побажав усім успіхів.

Після відкриття Козацьких забав розпочався конкурс марширування та виконання команд. Журі належним чином оцінили підготовку та старання учасників.

Свято було насичене патріотичним духом, лунали національні пісні, майоріли синьо-жовті стрічки, вабила українська вишиванка та козацький стрій. Тому, можна з впевненістю сказати: «Козацькому роду нема переводу!»

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 390 | Додав: Leonid