Головна » 2017 » Листопад » 9 » Козацькі забави-2017
23:47
Козацькі забави-2017

 

Приурочені до  Дня  українського козацтва та захисника України             

Вже стало доброю традицією у Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ст.№3, на передодні свята Покрови Пресвятої Богородиці,  проводити «Козацькі забави». Вони сприяють відродженню й розвитку історичних, патріотичних і культурних традицій українського козацтва, вихованню юних патріотів на засадах національної гідності та високої самосвідомості.

Учасники «Козацьких забав»,  учні 6-7-8 класів,  готувались до цього свята заздалегідь, з допомогою класних керівників та старшокласників. Усі прагнули отримати високі результати у таких конкурсах: стройова підготовка та марширування з піснею; малюнок на патріотичну тематику, спортивні змагання.

«Козацькі забави» розпочались із урочистого відкриття на майданчику біля школи, де вишикувались юні патріоти, які з нетерпінням чекали проведення забав. Під звуки козацького маршу на свято завітали козаки (Кулинич О., Будка Б., Марків Н., Вілтракіс Л.),  які склали козацьку присягу і закликали усіх бути шляхетними, мужніми, сумлінними, доброзичливими. Курінний отаман (Сорочинський Володимир) відрапортував Кошовому отаману (Панчишину Є.С) про готовність козацьких куренів до забав. Гетьман (Мурин І.М.) дозволив розпочати «Козацькі забави» і ознайомив усіх учасників з умовами першого етапу, а саме: стройова підготовка та марширування з піснею.

Цей конкурс показав старання та вміння учасників працювати в команді, адже результат залежав від кожного зокрема.

Журі: Панчишин Є.С, Мурин І.М., Барчик І.В, Савчак О.Р,

належним чином оцінили підготовку учасників.

Отже,  результати першого конкурсу:

6-А- І;  6-Б-ІІІ;  6-В-ІІІ;   6-Г-ІІ;  6-Д-ІV

7-А-ІІ;  7 Б-V;   7-В-І;   7-Г- ІV;  7-Д-ІІІ

8-А- V;  8-Б- ІV;  8-В- ІІІ;  8-Г-ІІІ;  8-Д-І;  8-Е-ІІ

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 156 | Додав: Leonid