Головна » 2015 » Листопад » 11 » Конкурс «Стройової підготовки»
16:15
Конкурс «Стройової підготовки»

День захисника Вітчизни - народне свято всіх українців, які готові в будь-який час стати на захист своєї землі, родини, Батьківщини.

Сьогодні ми частіше звертаємося до наших витоків: рідної мови, історії нашої країни, народної гри. Легендарна Запорізька Cіч є символом мужності і незламності українського народу. Наші пращури були запорізькими козаками.

Від роду до роду передається їх заповіт жити чесно, не зазіхати на чуже, трудитися, любити свою землю, рідну мову, з повагою і розумінням ставитися до інших народів.

Невмирущий дух козацької вольності і слави збережені у пам'яті народу, його думах, легендах і піснях. Козаки багато часу приділяли стройовій підготовці, що дисциплінує і дозволяє добре орієнтуватися.

Саме тому у нашій школі було проведено конкурс «Стройової підготовки», який мав на меті: закріпити знання дітей про Запорозьку Січ, козаків, їх побут, звичаї, традиції, розвивати швидку реакцію на сигнал, спритність, швидкість, сміливість, виховувати повагу до славних героїв – козаків.

У конкурсі брали участь 6, 7, 8 класи. Оцінювання здійснювалося за такими ознаками: кількість учнів, правильність виконання команд, марш з піснею. Усі учасники конкурсу наполегливо готувались впродовж певного часу, щоб досягти перемоги.

 

Отже, результати:

І місце -6Б, 7Д, 8А

ІІ місце 6А, Є,7Г ,8Б

ІІІ місце 6В,Д, 7А, 8В

Вітаємо переможців!

 

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 254 | Додав: Leonid