Головна » 2016 » Лютий » 29 » Їх ангели підносять у блакить
08:39
Їх ангели підносять у блакить

 

Чорний четвер 20 лютого 2014 року… Саме в цей день почався масовий розстріл людей, які стояли на Майдані заради зміни влади в Україні.

Вони прагнули кращого життя для себе і для своїх родин. Та дорога була ціна… Режим Януковича пішов зі зброєю проти мирного населення - без зброї і без захисту від неї.

Впала Небесна сотня - десятки молодих, красивих, з планами на майбутнє. Все обірвалось в одну мить.

У нашій школі відбувся захід, присвячений пам’яті Героїв Небесної сотні «Їх ангели підносять у блакить», учасниками якого були учні 9-Г класу (кл. керівник Юр Н.С. і вчитель музики Форліта Б. В.) .

Для того, щоб пам’ятати свою історію, ми ще раз пережили події цих днів- тривожних, болісних… Ведучими вечора пам’яті були Зозуля Вероніка і Довба Христина.

Учні 9-Г класу відтворювали події кривавого четверга у вигляді декламування віршів - «Жінко, чому ти плачеш?» (вик. Якимець Христина), «Чому ви матінко в сльозах?» (вик. Гіра Марія) та ін.., інсценізації віршів «Хто я?» (вик. Матляк Назар, Капусняк Ірина, Вахула Назарій, Якімовський Роман, Бродзінська Вероніка, Горланов Юрій, Лисак Вікторія) та «На місячній доріжці зустрілись дві душі» (вик. Сенишин Роман, Гіра Марія, Капусняк Ірина, учень 1-го класу Михайло), звучали кліпи, присвячені Небесній сотні- «Гей, пливе кача», «Небесну сотню, Господи, прийми!», відео-композиція «Десяток юних ангелів», а також пісня про Україну, складена і виконана Якимець Христиною та Духнич Лілею.

Юнаки Якімовський Роман, Матляк Назар і Слиж Михайло передали всю тривогу й біль матерів від втрати синів у своїх віршах. Дівчина-Україна (Стецик Василина) продемонструвала всі нещастя та переслідування, які доводиться переживати нашій батьківщині.

«Молитвою за Україну» завершився виступ, вселяючи всю надію лише на Всевишнього. Пам’ятаймо тих, які ціною власного життя відстоювали надію на краще сьогодення. Не забуваймо їх ніколи, тепер хоча у молитвах.

 

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 304 | Додав: Leonid