Головна » 2019 » Квітень » 20 » Інтелектуально-розважальна гра «Хто зверху?»
14:54
Інтелектуально-розважальна гра «Хто зверху?»

 

Вперше  у  Новояворівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 інтелектуально-розважальна гра «Хто зверху?»

 Хто розумніший, чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. Розібратися в чергове у цьому питанні прагнули і учні нашої школи на інтелектуально- розважальній грі «Хто зверху?»

  16 квітня 2019 року вперше у стінах Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 пройшов батл між дівчатами та хлопцями 10-х класів, який організувала президент  школи Марта Рокошевська..

 Команду хлопців представляли: Олександр Привіс, Юрій  Дучак, Арсеній Драч, Назарій Марків, Богдан Бутка, Микола Стричак, а команду дівчат – Ярина Гулик, Анастасія Покора, Лілія Ковалик, Христина Бутка, Надія Юнко, Марта Рокошевська.  Суддею цього конкурсу була чарівна, талановита та амбітна Т.В.Труш,  яка уважно підраховула  бали  та визначала переможців.

 Під час гри  хлопці прагнули показати, хто править світом, а найчарівніша половина людства постійно доводила, що є ще й найрозумнішою. Тож,  що відбувалося на сцені?

 Розважальна гра  була насичена різноманітними конкурсами, у яких учасники проявляли свою харизму та креативність. Неймовірно цікавим був раунд «Збери літери» учасники виявляли свою спритність та уміння швидко зорієнтуватися, адже їм потрібно було скласти загадане слово з літер, які вони тримали в руках. Усі чудово справились із цим.  А от із завданням відгадати «Хто я?» ні дівчата, ні хлопці не впоралися.  Проте у конкурсі «Планка»  обидві команди проявили свої інтелектуальні здібності.

 Гра пройшла  дуже цікаво та емоційно. Глядачі натхненно вболівали за дівчат та хлопців, підтримуючи оплесками та дружніми вигуками. Майже до останнього раунду в учасників була однакова кількість балів, та, щоб визначити переможців, провели додатковий етап  гри «Дивоглядки».

 Отже, пощастило в грі «Хто зверху?» команді дівчат. Саме вони стали переможцями. Вітаємо їх!

Категорія: Конкурси | Переглядів: 122 | Додав: Leonid