Головна » 2016 » Березень » 2 » Героїчний Майдан
11:14
Героїчний Майдан

 

24 лютого в ПК «Кристал» м. Новояворівська відбулася фотовиставка присвячена Героям Небесної Сотні. Серед запрошених були учні нашої школи та заступник з виховної роботи Юнко Н.А.

Учні із співчуттям та трепетом у серці переглядали фотографії та відео цього страшного і одночасно героїчного Майдану. Відважні герої, які, незважаючи на постріли снайперів, не боялися вийти проти несправедливості та брехні.

Переглядаючи ці світлини, ми немов перенеслися у цей страшний відрізок часу боротьби, який закарбований у пам΄яті кожної людини. Вони – діти, батьки, чоловіки – загинули за правду і справедливість.

Революція Гідності довела усьому світу, що український народ неможливо поставити на коліна. Це народ волі, сили та незламного духу. Разом ми обов’язково переможемо. Разом ми – велика сила. І тільки разом ми здатні змінити нашу країну на краще. Це довели сто безстрашних героїв нашої держави – герої Небесної Сотні.

І, як казав не просто великий поет – великий українець, Тарас Шевченко: «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син і буде мати, і будуть люди на землі». Ми будемо молитися, аби ці слова теж стали пророчими.

 

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 125 | Додав: Leonid