Головна » 2013 » Грудень » 24 » Друге засідання окружної методичної комісії вчителів біології, екології та хімії Новояворівського освітнього округу №1
00:52
Друге засідання окружної методичної комісії вчителів біології, екології та хімії Новояворівського освітнього округу №1
16 грудня 2013 року відбулося чергове засідання окружної МК вчителів біології, екології та хімії на тему: «Розширюємо методичну палітру вчителя». Засідання було проведено у формі методичної панорами.

Присутні відвідали відкриті уроки з біології та хімії. Підгорецька Галина Остапівна провела захопливий урок - подорож у 8 - Б класі на тему: «Загальна характеристика молюсків»(«біологічний» епіграф уроку: «Пташка красна пір’ям, а людина знаннями»), а Юр Надія Степанівна провела цікавий урок – дослідження у 7 – Г класі на тему: «Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції та ознаки, що їх супроводжують» («хімічний» епіграф уроку: «Стояча вода гниє, або на холоді замерзає, а розум людський не знаходячи собі застосування, марніє» Леонардо да Вінчі).

І на першому і на другому уроках вчителі використали мультимедійні презентації та демонстрували навчальні міні – фільми, що стало окрасою уроків та сприяло кращій пізнавальності навчальної інформації. Учні на уроках були активні і щиро зацікавлені.

Методичний коментар до відвіданих уроків зробили вчителі Бриндас Г.М., Порохнавець О.Я., Бесага Р.М., Шпирка Т.В., Осовська Л.В., Станкевич І.В. та заступник директора з навчальної роботи - Давидюк Н.З. Вчителі МК також заслухали доповідь: «Формування міжпредметних зв’язків під час навчання хімії» (з досвіду роботи Станкевич І.В.) та прес – реліз «Педагогічна майстерня учителя природничих дисциплін» - короткий аналіз цікавих форм, методів, прийомів подачі нового матеріалу на уроці (Шпирка Т.В.). Завідуючі кабінетами біології і хімії Порохнавець О.Я. та Осовська Л.В. поділилися досвідом ефективності використання можливостей навчальних кабінетів.


Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 283 | Додав: Leonid