Головна » 2014 » Червень » 3 » Допоможіть абітурієнтам Сходу у поселенні на ЗНО
16:31
Допоможіть абітурієнтам Сходу у поселенні на ЗНО

Випускники шкіл з Криму, Луганської та Донецької областей, які хочуть вступати до вузів України у цьому році, потребуватимуть тимчасового житла на період зовнішнього незалежного оцінювання у різних регіонах України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє інтернет-спільнота «Євромайдан SOS».

«Абітурієнти південно-східного регіону, які не зможуть скласти ЗНО у себе вдома, матимуть можливість пройти ЗНО в інших містах України, але в багатьох із них немає, де зупинитися», - зазначається у повідомленні.

«Тому, якщо у вас є можливість прихистити абітурієнта на період тестування, повідомте, будь ласка. Найперше просимо про допомогу Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ та Київську область», - наголошують активісти.

Помешкання також потрібні і в інших обласних центрах України: Херсоні, Полтаві, Сумах, Вінниці, Хмельницьку, Черкасах, Чернігові, Миколаєві, Івано-Франківську, Тернополі, Львові та Одесі.

Повідомити про допомогу з житлом для абітурієнтів Криму можна заповнивши форму за посиланням http://goo.gl/USucsF, або на скриньку cem.homehelp@gmail.com, або на Facebook-сторінку групи «Дом друзей» https://www.facebook.com/dom.druzey, або за телефоном +38 068 790-33-77.

Повідомити про допомогу з житлом для абітурієнтів Луганської і Донецької областей можна заповнивши форму за посиланням http://goo.gl/YKZWiD, або на скриньку cem.homehelp@gmail.com, або на Facebook-сторінку групи «Восток SOS» https://www.facebook.com/vostoksos, або за телефонами (066) 705-12-57, (096) 371-18-47, (068) 790-33-77.

«Сподіваємося, що спільними зусиллями допоможемо випускникам Криму і Донбасу пройти ЗНО і вступити в обрані виші», - підкреслюється у повідомленні.

Нагадаємо, додаткова сесія ЗНО відбудеться із 1 до 15 липня 2014 року. Третя – скорочена сесія ЗНО – проходитиме 14-17 липня 2014 року.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2014 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2014 Вконтакте.

Категорія: ЗНО | Переглядів: 226 | Додав: Leonid