Головна » 2015 » Листопад » 12 » Дитячій фантазії не має меж…
11:58
Дитячій фантазії не має меж…

Кажуть, що дитячій фантазії не має меж, і це справді так! І в цьому ще раз переконалися відвідувачі виставки –конкурсу виробів з природного матеріалу на тему:«Україна Незалежна», яка проходила у нашій школі 13 жовтня 2015 року. Учні, вчителі, батьки мали можливість насолоджуватись плодами творчості учнів 6-7-8 класів.

Метою даної виставки було: закріпити знання дітей про свою Батьківщину – Україну, самостійну незалежну державу (її  історію, державну символіку й символи, природні багатства).

Усі учасники відповідально поставились до завдання, використовували у своїх виробах багато різного природного матеріалу, це: квіти, листя, калина, мох, жолуді , каштани, гарбузи та інше. Деякі учасники підготували представлення своїх виробів.

Оскільки, це була не просто виставка, а виставка-конкурс, який вимагав від суддівської комісії визначати переможців. І як виявилося, обрати найкращі вироби дуже важко, адже всі учасники в кожен свій виріб вкладали частинку любові своїх сердець та теплоту і ніжність своїх рук.

Отже, за оригінальність, відповідність тематиці, використання природного матеріалу журі відзначили вироби учнів 6 –Б ,В ,Е ; 7-Д; 8-А, Г класів. Молодці!

 

 

 

 


 

Категорія: Виховання | Переглядів: 524 | Додав: Leonid