Головна » 2014 » Листопад » 28 » Дев’ятикласники – вже старшокласники!
14:23
Дев’ятикласники – вже старшокласники!

Нещодавно у нашій школі стартувало урочисте свято «Посвята в старшокласники».

Чи не для кожного дев’ятикласника це – особлива подія. Адже саме посвята твердо засвідчить, що дев’ятикласник вже старшокласник, а це означає, що з нього братимуть приклад усі молодші школярі. Однак стати старшокласником у школі №3 не так вже й легко , тому їм слід було пройти цілу низку випробувань, щоб назватися старшокласниками.


Учні готувались до виступу з допомогою класних крівників (Форліти С.Д, Хомишин О.В, Придиби О.В, Шпирки І.Б, Васильовської С.І)

Вже з першим конкурсом, який мав назву «Присяга», учасники обіцяли відмінно вчитись і відповідати статусу старшокласника. Наступний конкурс оцінював вміння «викручуватись» у складних ситуаціях. Коли учасників запитали, щоб вони змінили, будучи директором школи №3 їхня кмітливість не мала меж, а вдало підібрані гумористичні елементи викликали у глядачів море сміху.

Як учасники виконували пісню «Як у нас на Україні» в ролі старенької беззубої бабусі –це слід було бачити! Учасники працювали з повною віддачею позитивних емоцій.

Ведучими свята були: Тетяна Карпа та Остап Слобода, які надоли святу урочистості та національного відтінку (вбрання ведучих було в кольорах національної символіки).

На завершення свята, зі словами подяки звернулась Юнко Наталія Андріївна, яка заявила, що наші 9-ти класники справді готові стати старшокласниками й нагородила їх документоми, що юридично свідчили : «Дев’ятикласники – вже старшокласники».

Урочисте свято закінчилось, але море позитивних емоцій залишились як у глядачів, так і в учасників.

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 239 | Додав: Leonid