Головна » 2016 » Квітень » 16 » День довкілля
11:16
День довкілля

 

Згідно наказу по школі, на  виконання виховної програми школи, з метою приготування території школи до Великодніх свят, з метою виховати у кожного     почуття   справжнього господаря  шкільної оселі, було проведено з  учнівським та  педагогічним колективами   місячник озеленення, прибирання та благоустрою шкільного подвір′я  з 16 березня по 16 квітня 2016 року.

Всі дружно взялися за прибирання території подвір′я школи, насадження квітів, фруктових дерев та кущів.

За цей час учні  школи разом із класними керівниками, заступником директора з господарської частини Дукаль М.С.  впорядкували до належного естетичного та санітарного стану  спортивний майданчик, шкільний стадіон,територію  подвір ′я школи. Прибрали навколишню територію лісу біля шкільного стадіону.  Випускниками школи посаджено 8 кущів смородини, учнями 7-Д класу посаджено «Дерево миру» на шкільному подвір’ї .

У День довкілля 16 квітня педагогічним колективом чоловічої статі під керівництвом директора  школи Гірки В.М.    висаджена бузкова алея.  Педагогічним колективом жіночої статі  впорядковано клумби та висаджено 50 гладіолусів (  якими  для цього поділилася  заступник директора  Давидюк Н.З..), пофарбований паркан …

Учнівське самоврядування школи під керівництвом педагогів – організаторів Барандій К.С. та Венгринович Г.М., зібрану  інформацію про шкідливість спалювання сухої рослинності ,  помістили у шкільній  стінгазеті.

Класними керівниками 1-11 класів проведені з учнями  години спілкування    про небезпеку та шкідливість спалювання сухої рослинності.

 

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 173 | Додав: Leonid