Головна » 2014 » Квітень » 16 » День Довкілля
09:27
День Довкілля

19 квітня в 2014 році відзначається Український день довкілля. Дата свята щороку призначається на третю суботу квітня.

Святкування Дня навколишнього середовища, який з'явився завдяки підписанню спеціального президентського указу, проводиться з 1999 року.

В принципі, поява цього свята пов'язана не з подіями в самій Україні, а з проведенням Стокгольмської конференції. Саме на річницю цієї події і була призначена дата свята. Конференція, що відбулася в Стокгольмі, зіграла вирішальну роль в глобальному екологічному русі.

Український день довкілля організовується спеціальним комітетом, який займається підготовкою тематичних заходів, пов'язаних з висадкою рослин в лісах і парках, прибиранням паркових територій, плануванням скверів, газонів, клумб в населених пунктах, ліквідацією стихійних звалищ в громадських місцях, місцях відпочинку і дозвілля.

З 4 квітня по 12 квітня у школі проходила загальношкільна толока.

Учні школи наводили лад на шкільному подвір'ї, стадіоні та у класних приміщеннях. Усі учасники толоки : учнівський колектив, педагогічний та колектив обслуговуючого персоналу справився із завданням на «відмінно»: почищені плити, посаджені квіти, побілені бордюри…

Шкільне подвір'я засяяло чистотою. Всі працювали за планом, який продумали директор школи Гірка В. М. та заступник директора Дукаль М. С..

12 квітня учні школи прийняли участь у загальноміській толоці, а педагогічний колектив прикрасив шкільне подвір'я двома клумбами.

 

 

 

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 491 | Додав: Leonid