Головна » 2017 » Травень » 24 » День цивільного захисту
15:24
День цивільного захисту

Барандій К.С.

З метою практичної перевірки готовності Новояворівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 до проведення ефективних заходів, щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, 19 травня  2017 року  проходив День цивільного захисту та була здійснена евакуація учнів, вчителів та працівників школи.

За вказівкою директора школи Гірки Володимира Миколайовича були відкриті всі виходи та пролунали три сигнальні дзвінки. Вони сповістили персонал й учнів про виникнення умовної надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації.

 «Сьогодні в нашій школі відповідно до навчального плану − День цивільного захисту.  Кожен учитель під час тривоги має вивести учнів із приміщення школи та винести із собою класний журнал. За допомогою цього документа можна перевірити кількість учнів під час переклички», − розповів Володимир Миколайович.

Отже, учні та працівники школи за достатньо короткий проміжок часу організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення школи; вчителі доповіли директору про те, що всі підопічні знаходяться на безпечній території. Евакуація була проведена вдало та на достатньо високому рівні. Директор Володимир Миколайович запевнив, що в майбутньому планові навчання будуть проводиться не рідше одного разу на рік.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 247 | Додав: Leonid