Головна » 2014 » Червень » 23 » Цього тижня завершується основна сесія ЗНО
14:46
Цього тижня завершується основна сесія ЗНО

У п’ятницю 27 червня завершується основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Усього, починаючи з 3 червня, абітурієнти мали можливість скласти від 1 до 4 тестів з 11 тестових предметів, включених до програми проведення ЗНО у 2014 році.

Цього тижня, окрім ЗНО з хімії, яке проведено у понеділок, відбудеться тестування з біології та світової літератури. Для участі у тесті з біології зареєстровано понад 105 тисяч абітурієнтів, світову літературу виявили бажання складати 15 500 вступників.

Загалом для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні було зареєстровано 297 тисяч абітурієнтів, явка на пункти тестування на основні предмети перевищила 90 %. Участь в основній сесії ЗНО не брали абітурієнти з Донецької та Луганської областей, вони складатимуть тести під час додаткової сесії, що розпочнеться 1 липня.

Найближчими днями Український центр оцінювання якості освіти оголошуватиме результати ЗНО абітурієнтів, які вони отримали в ході основної сесії тестування. Результати з усіх тестових предметів мають бути оголошені не пізніше 8 липня.

Якщо після ознайомлення з результатами зовнішнього незалежного оцінювання у абітурієнтів виникнуть сумніви щодо їх об’єктивності, вони матимуть право подати заяву до апеляційної комісії Українського центру оцінювання якості освіти.

Для отримання інформації про оголошення результатів ЗНО приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Категорія: ЗНО | Переглядів: 194 | Додав: Leonid