Головна » 2013 » Жовтень » 13 » Цього року вчителів школи неординарно привітали учні старших класів
15:17
Цього року вчителів школи неординарно привітали учні старших класів
  4 жовтня в нашій школі традиційно відзначали День працівника освіти, хоча краще - День вчителя. Цього року вчителів школи неординарно привітали учні старших класів цікавою виставою з оригінальним сценарієм: «Незаплановані канікули». Старшокласники ще раз продемонстрували свою креативність і творчі здібності. Згадаємо минулорічну виставу до Дня св.Валентина «Купідони існують», а також І місце на Піраміді - 2013.

Хочеться відзначити всіх талановитих учасників заходу. В головних ролях виступили учасниці КВН команди On line Тураш Дарина, Вус Оксана Ігорівна, Ванкевич Юлія (наші сценаристи), та інші учні 11- А класу: Вус Оксана Василівна, Горін Іван, Грицак Богдан, Лісняков Сергій, Харамбура Павло, Ярема Юрій; учні 10 –А: Король Назар (наш оператор і монтажер - відеофільму), Середа Ігор; учні 9 – А: Слобода Остап, Підгорецький Віталій; 8 – В класу - Козак Назар, розумнички - третьокласниці Марічка і Софійка та учениця ліцею Верес Анастасія. Потрібно відзначити натхненну роботу звукооператорів – Мусій Каті, Кривозірки Василя та декоратора Кухар Оленки.

Вперше особливу роль у виставі зіграли вчителі нашої школи: Стецькович Лілія Михайлівна, Хабак Ірина Петрівна, Кондор Іванна Іванівна, Мальчин Галина Михайлівна, Гамулець Світлана Євгенівна та Осовська Лада Вікторівна. Вчителі хвилювалися не менше, а може й більше своїх учнів. Хочеться, щоб цей акторський дебют не став останнім! Дякуємо також вчителям і учням, які знялися у відеофільмі про шкільні будні. Це було класно!

Вистава готувалася на протязі 3-х тижнів, було проведено багато репетицій, деколи вони тривали до пізнього вечора. В актовому залі було холодно, але дуже весело!!!Осовська Л.В.

 

 

 

Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 1425 | Додав: Leonid