Головна » 2016 » Квітень » 27 » Чорнобиль - важкий, болісний урок, і забути його неможливо
06:36
Чорнобиль - важкий, болісний урок, і забути його неможливо

 

Чорнобильський вітер по душах мете

Чорнобильський пил на роки опадає.

Годинник життя безупинно іде,

...Лиш пам'ять усе пам'ятає.

 

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи, яка вразила увесь світ, приголомшила страшним розмахом не відомої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління.

Минув 30-ий рік. А біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного лиха.

26 квітня 2016 року в нашій школі відбувся виховний захід «Чорнобиль – наш одвічний біль». Захід розпочався із літературно-музичної композиції, яку підготували лідери учнівського самоврядування, також усі присутні мали можливість переглянути відео матеріали про Чорнобильську катастрофу, на завершення вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто ризикуючи своїм здоровʹям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Метою заходу було: донести до свідомості учнів масштаби Чорнобильської трагедії; виховувати почуття співчутливості та критичного ставлення до історичних подій.

Минуть роки і десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно хвилюватиме людей, - і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від скривдженої землі.

 

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 161 | Додав: Leonid