Головна » 2016 » Грудень » 12 » Червона стрічка - символ нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДУ
11:33
Червона стрічка - символ нашого співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДУ

Юзюк С.В.

За шість місяців 2016 року в Україні, за даними Українського центру контролю за соціально небезпечними захворюваннями МОЗ України, було зареєстровано 7 612 нових випадки ВІЛ-інфекції (з них 1 365 дітей до 14 років). Всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 287 970 нових випадків ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 39 887 осіб. Найбільш ураженими ВІЛ-інфекцією регіонами є Дніпропетровська, Донецька, Київська, Миколаївська й Одеська області, а також Київ.
     

Така інформація нікого не може залишити байдужим, тим паче, що єдиним захистом є профілактика.
      

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
      

Саме цього дня в нашій школі практичним психологом Павлусь Л.М. та соціальним педагогом Юзюк С.В. було організовано експрес-повідомлення на дану тему. Велике спасибі учням 10 А класу за активну участь. Також проведено заняття з елементами тренінгу «Формування толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД».

Учні зробили висновок, що кожна людина повинна визначити свою мораль і поведінку, вихо­дячи з принципу - чим більше статевого бруду і розпусти, тим ближче до СНІДу і смерті.

Це, сьогодні і в майбутньому, головне, бо ос­новні шляхи передачі вірусу — статевий і внутрівенний з наркоти­ками — регулюються самою людиною.

 

Категорія: Психолог | Переглядів: 185 | Додав: Leonid