Головна » 2017 » Березень » 10 » Благодійна ярмарка
09:02
Благодійна ярмарка

Смук Л.Й.

Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно – ось так , 23 лютого 2017 р. проходила шкільна благодійна ярмарка у Новояворівській загальноосвітній школі І-ІІІ №3 з ініціативи класного керівника  5-В класу Кондор І.І. та з допомогою вчителя трудового навчання Смук Л.Й.

 Ще від самого ранку і діти,  і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітні смаколики, приготовлені вдома. Учні з нетерпінням чекали, щоб якнайшвидше  пропонувати  солодощі  учням, вчителям, батькам.

 На ярмарці  були представлені такі смачні вироби: торти, пироги, тістечка, кекси, печиво найрізноманітніших видів та форм, желе, сирники, пиріжки, піца. До речі, саме піца  та сирник  виявилися  найбільшими «фаворитами» серед  покупців.

 П’ятикласникам дуже сподобалось бути в ролі продавців-консультантів. Адже їхнє завдання полягало не тільки продавати, а ще рекламувати свій смачний товар. Діти із цим завданням впорались на відмінно. При цьому і дорослі, і юні продавці ретельно дотримувались усіх санітарно-гігієнічних норм – продавали усі лише в одноразових рукавичках, застосовували одноразовий посуд, серветки.

А загалом, дуже хочеться подякувати учням  5-В класу та їхнім батькам  за активність та підтримку, які із задоволенням та натхненням  долучилися до цієї цікавої та потрібної шкільної справи., і безпосередньо  класному керівнику за  ініціативність та організацію благодійної ярмарки.

 Гроші, отримані в результаті  благодійної ярмарки, учні передали онкохворому  Назару Тиндику  для проходження лікування.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 524 | Додав: Leonid