Головна » 2013 » Грудень » 30 » 9 листопада - День української писемності та мови
12:38
9 листопада - День української писемності та мови
Виховний захід  «День української писемності та мови», підготували учні 9-А класу СЗШ №3 м. Новояворівська  під керівництвом класного керівника Ванцури М.В.

 Ведучі свята Копитко Юлія та Міщанин Вікторія розпочали його поетичними рядками про красу рідної мови. За допомогою слайдів пригадали для учнів 8-11 класів про зародження писемності, різновиди письма, перші книги, книгодрукування в Україні.

Згадали про життя  Преподобного Нестора Літописця, переглядаючи відеоматеріали.
У виконанні учнів 9-А класу Антонишина Івана, Балушки Соломії, Васуха Івана, Дзюби Назарія, Дзюби Христини, Козак Олени, Пилат Вікторії,Підгорецького Віталія, Слободи Остапа, Тетері Павла, Федець Ольги були виконані вірші відомих українських поетів про  рідне слово і його значення в житті кожного українця.

Юна поетеса Павлусь Тетяна прочитала власний вірш, у якому зуміла глибоко передати свою тривогу з приводу розвитку мови у нашій державі.

Оваціями зустріли присутні виступ Хлян Зоряни, яка майстерно виконала пісню «Горлиця – голубка», що стало доказом: наша мова – прекрасна, здатна зворушити найпотаємніші почуття.
Свято закінчилося переглядом проекту: «Допоки в серці рідна мова…», який підготували учні 9-А класу.

 
Категорія: Шкільна хроніка | Переглядів: 253 | Додав: Leonid