Головна » 2016 » Жовтень » 25 » 14 жовтня - День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення УПА
10:24
14 жовтня - День захисника України, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення УПА

Барандій К.С.

З давніх-давен захищати свою рідну Батьківщину було нелегкою, але почесною справою. Справою, якою займались тільки найвідданіші та найхоробріші!

Відважні чоловіки брали до рук зброю та йшли боронити те, що їм було найдорожче – своїх дітей та жінок, своїх батьків, свої оселі, свою землю! Вони, незважаючи на всі негаразди, важкість та відповідальність, несли почесне ім’я того, кого з гордістю та любов’ю називають «Захисник».

14 жовтня 2016 року у місті Новояворівську, біля пам’ятного знаку Героям  Майдану, була проведена урочиста академія з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня створення УПА. Захід відбувся з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

Учні нашої школи долучилися до участі у загальноміському заході і виступили з літературно-музичною композицією «Ми пам’ятаємо про Вас Герої». Діти емоційно декламували вірші про славних Героїв УПА та про Героїв сьогодення. Пісня «Над землею тумани», яку виконала Стадник Емма, зворушили серця багатьох мешканців міста. Кульмінаційним моментом у виступі були слова учнів : «Московський упир нашу матір мордує, віками ссе кров хижий рот. Хай трісне земля, ми державу здобудемо. Не раб український народ!». Діти зуміли передати почуття патріотизму і впевненості у нескореність нашого народу своїм виступом. Вони додали всім присутнім оптимізму та віри у краще майбутнє   нашої неньки-України.

 

Категорія: Виховання | Переглядів: 149 | Додав: Leonid